נס ההצלה של ראש הכולל החרדי: "ממוות לחיים כפשוטו"

דוד לזר No Comments on נס ההצלה של ראש הכולל החרדי: "ממוות לחיים כפשוטו"

זמן לא רב לאחר שהמטוס החל בטיסה הודיע הקברניט כי עליו לחזור ליעד ממנו יצא וזאת בשל תקלה שהתגלתה במטוס • מאוחר יותר התברר כי לאחר שהמטוס החל בטיסה חדרה ציפור למנוע המטוס

בהודעה נאמר כי "עם התקדש חג בליל יו"ט טוב שביעי של פסח, יתקיים בבית ראש הכולל רבי אברהם פכטר שליט"א, מעמד הודיה כפול ומכופל על נס העברת בני ישראל בים סוף עם אמירת שירת הים ועל הניסים הנעשים בכל יום עמנו, ובפרט נס ההצלה מוות לחיים כפשוטו שאירע ביום ו' ערב שבת הגדול בטיסה מניו יורק ללוס אנג'לס".
21:51
30.11.20
קלמן טלר No Comments on "מתנות משמים": החברה שהנעימה את הבידוד למאות משפחות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מאות אברכי כולל 'מדרש אליהו' בעיר אלעד הוזמנו לבוא הערב, ליל שביעי של פסח, לאירוע חריג בבית ראש הכולל הרב אברהם פכטר.

בהודעה קולית ששוגרה הבוקר, הוזמנו מאות אברכי הכולל לבוא ולהשתתף במעמד הודיה לרגל הנס הגדול שהציל את ראש הכולל ממוות לחיים.

בהודעה נאמר כי "עם התקדש חג בליל יו"ט טוב שביעי של פסח, יתקיים בבית ראש הכולל רבי אברהם פכטר שליט"א, מעמד הודיה כפול ומכופל על נס העברת בני ישראל בים סוף עם אמירת שירת הים ועל הניסים הנעשים בכל יום עמנו, ובפרט נס ההצלה ממוות לחיים כפשוטו שאירע ביום ו' ערב שבת הגדול בטיסה מניו יורק ללוס אנג'לס".

"ציבור האברכים, כל אחד ואחד, מוזמן לבית ראש הכולל רחוב שמעיה 16, בליל יום טוב, בשעה 11 בלילה, אמירת שירת הים בחצות", נאמר בהודעה לאברכים.

ראש הכולל הרב פכטר נוהג לכתת את רגליו בכל ימות השנה ברחבי העולם בבתיהם של גבירים ונגידים וזאת בכדי לקיים את הכולל הגדול ביותר בעיר אלעד המונה כ-400 אברכים.

ביום שישי, ערב שבת הגדול, עלה הרב פכטר על טיסה שהייתה אמורה להביא אותו מניו יורק ללוס אנג'לס שם היה אמור לשהות במהלך השבת.

זמן לא רב לאחר שהמטוס החל בטיסה הודיע הקברניט כי עליו לחזור ליעד ממנו יצא וזאת בשל תקלה שהתגלתה במטוס. מאוחר יותר התברר כי לאחר שהמטוס החל בטיסה חדרה ציפור למנוע המטוס וסיכנה באופן ממשי את נוסעי הטיסה.

כאמור, בעקבות נס ההצלה, יקיים ראש הכולל אירוע הודיה בביתו בהשתתפות מאות מאברכי הכולל שבראשותו.

האזינו להודעה הקולית:0 תגובות