סכנה • ה"בלעך" שוב כמעט גרם לאסון

בנצי לייזרוביץ No Comments on סכנה • ה"בלעך" שוב כמעט גרם לאסון

חוקרי דליקות שהגיעו לדליקות בירושלים חקרו את שני המקרים, וממסקנות ראשוניות עולה, כי ככה"נ שתי השריפות פרצו בגלל שימוש אסור בפלטות שבת מאולתרות מסוג "בלעך"

צילום: מדברים תקשורת
יצויין כי בבדיקה של כבאות והצלה ירושלים עולה, כי כמעט בכל שבת פורצת שריפה אחת לפחות כתוצאה משימוש ב"פלטות שבת" אלו. ברוב המקרים לוחמי האש מצליחים למנוע פגיעה קשה בנפש ורכוש, אולם למרבה הצער מקרים מסויימים מסתיימים בפציעה ואף למרבה הטרגדיה והצער גם במוות
21:51
30.11.20
קלמן טלר No Comments on "מתנות משמים": החברה שהנעימה את הבידוד למאות משפחות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בערב שבת הוזנקו לוחמי האש לשריפה בבניין ברחוב שמואל הנביא, לוחמי האש השתלטו על השריפה, מנעו את התפשטותה לכלל הבניין ואווררו את הבניין מהעשן הרב והרעיל שהצטבר בו.

בעוד הצוותים פועלים לכיבוי הלהבות בדירה, הוזנקו צוותים נוספים לשריפה בדירה ברחוב סמוך, רחוב רמת הגולן. גם שם פעילות מהירה ואפקטיבית של לוחמי האש מנעה פגיעה קשה בדיירים ובכלל הבניין.

נזק כבד נגרם לשתי הדירות שבערו.

חוקרי דליקות שהגיעו למקום חקרו את שני המקרים, וממסקנות ראשוניות עולה, כי ככה"נ שתי השריפות פרצו בגלל שימוש אסור בפלטות שבת מאולתרות מסוג "בלעך" (טס ברזל/נחושת המונח על להבות הגז בכיריים ומשמש לחימום המזון)

יצויין כי בבדיקה של כבאות והצלה ירושלים עולה, כי כמעט בכל שבת פורצת שריפה אחת לפחות כתוצאה משימוש ב"פלטות שבת" אלו. ברוב המקרים לוחמי האש מצליחים למנוע פגיעה קשה בנפש ורכוש, אולם למרבה הצער מקרים מסויימים מסתיימים בפציעה ואף למרבה הטרגדיה והצער גם במוות.0 תגובות