גילה כי ה'רב קו' שלו הוטען בסכום של למעלה מ-14,000 ש"ח

יעקב גרודקה No Comments on גילה כי ה'רב קו' שלו הוטען בסכום של למעלה מ-14,000 ש"ח

סיפור הזוי • תושב העיר בני ברק גילה לתדהמתו כי בכרטיס ה'רב קו' האישי שלו קיים סכום של למעלה מ-14,000 ש"ח • לאחר שהוא בירר מעט הוא הבין כי נהג אוטובוס הטעין לו בטעות את הכרטיס בסכום העצום הזה

צילום: Uri Lenz/FLASH90
"הועדה לפניות הציבור בראשותו של ח"כ ישראל אייכלר רגילה לעסוק מידי יום במאות פניות בכל נבחי הביורוקרטיה הישראלית. היום התקבלה פניה יוצאת דופן שהגיעה מאזרח תושב בני ברק שגילה כי כרטיס הרב-קו שלו הוטען בטעות בסכום של מעל 14.000 ש"ח ומבקש להחזירם למשרד התחבורה", נכתב בהושעה שפרסמה הוועדה.

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

תושב העיר בני ברק גילה לתדהמתו כי בכרטיס ה'רב קו' האישי שלו קיים סכום של למעלה מ-14,000 ש"ח. לאחר שהוא בירר מעט הוא הבין כי נהג אוטובוס הטעין לו בטעות את הכרטיס בסכום העצום הזה.

עם המקרה הזה הוא פנה לועדה לפניות הציבור בכנסת במטרה לברר איך הוא משיב את הסכום לחברה, הבוקר פרסם את המקרה יו"ר הועדה ח"כ ישראל אייכלר ואמר שאותו אזרח קיים קידוש ה' גדול.

1dfaac88-a5e8-4ec4-9674-62275972ac5a

"הועדה לפניות הציבור בראשותו של ח"כ ישראל אייכלר רגילה לעסוק מידי יום במאות פניות בכל נבחי הביורוקרטיה הישראלית. היום התקבלה פניה יוצאת דופן שהגיעה מאזרח תושב בני ברק שגילה כי כרטיס הרב-קו שלו הוטען בטעות בסכום של מעל 14.000 ש"ח ומבקש להחזירם למשרד התחבורה", נכתב בהושעה שפרסמה הוועדה.

"יו"ר הועדה שוחח עם הפונה והודה לו על ה'קידוש השם' לה זכה עם פנייתו", נכתב בסוף.0 תגובות