חשיפת 'אתר קול חי' • מתארגנת תביעה יצוגית בהונאת הביטוח

ארי וידר 2 Comment on חשיפת 'אתר קול חי' • מתארגנת תביעה יצוגית בהונאת הביטוח

בעקבות חשיפת 'אתר קול חי' • עשרות פניות נוספות התקבלו מצד אנשים נוספים שנפגעו מההונאה לכאורה שאירעה בסוכנות הביטוח החרדית מאשדוד • אחת הנפגעות מהתרמית "לאחר תאונה התברר לי שהסוכן לכאורה בכלל לא העביר את הכסף ששילמתי לסוכנות הביטוח"

חרדים • תמונת אילוסטרציה צילום: יעקב נחומי, פלאש 90
בעקבות הפרסום אתמול באתר 'קול חי', התגבשה לה קבוצת נפגעים שאף פתחה קבוצת ווטסאפ ייעודית ומתארגנת לקראת תביעה קבוצתית נגד סוכנות הביטוח האשדודית.
14:27
21.09.20
עפר גדנקן No Comments on הגאון ר' זילברשטיין בראש הקו הפתוח של מכבי לקראת יוה"כ

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חשיפת 'אתר קול חי' עושה גלים: לאחר שחשפנו אתמול את הונאת הביטוח הגדולה בציבור החרדי, הוצפה מערכתנו בעשרות פניות מצד אנשים נוספים שנפגעו מההונאה לכאורה של סוכנות הביטוח החרדית מאשדוד.

אברכים נעקצו: הונאת הביטוח הגדולה במגזר החרדי

כזכור, חשפנו אתמול את הונאת הביטוח הגדולה לכאורה שאירעה בתוך סוכנות ביטוח חרדית באשדוד, אשר הציעה מחירים זולים משמעותית מהמתחרים, אולם בסופו של דבר מצאו עצמם רבים מהמבוטחים ששילמו ממיטב כספם על ביטוח – כשהם אינם מבוטחים.

עיקר הנפגעים הינם אלו שביטחו את רכבם. בעוד שהם שילמו על ביטוח חובה ומקיף, מצאו עצמם רבים ללא ביטוח מקיף, ובעת קרות התאונה, נאלצו לשלם לעיתים עשרות אלפי שקלים.

אחד הנפגעות היא חן, שכלל אינה מתגוררת באשדוד והגיעה לסוכנות הביטוח לאחר ששמעה על המחירים הזולים. "רכשתי ביטוח חובה ומקיף. לפני מספר שבועות הייתי מעורבת בתאונה, ואז גיליתי לתדהמתי שהביטוח שלי כלל אינו בתוקף. עוד התברר לי שהסוכן, לכאורה, בכלל לא העביר את הכסף ששילמתי לסוכנות הביטוח".

בעקבות הפרסום אתמול באתר 'קול חי', התגבשה לה קבוצת נפגעים שאף פתחה קבוצת וואטסאפ ייעודית ומתארגנת לקראת תביעה קבוצתית נגד סוכנות הביטוח האשדודית.

"מאז שפתחנו את הקבוצה, לאחר הפרסום אצלכם, הוצפנו בהמון המון פניות. בכל כמה דקות יש לנו פניה נוספת. אנחנו לא נשתוק".

אמרה מנהלת הקבוצה שמציעה לכל מי שרואה עצמו נפגע לפנות אליה בהודעה למספר 052-6147716.2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    עכשיו הסוכן הזה מפחד והוא פיטר את הקומבינטור שהיה במשרד

  2. 1

    פורסם הלילה בצינור כלכלי בערוץ 10 מדובר בישראל מנצר יש מאות נפגעים חשוב לפרסם כדי שיוכלו להתארגן כל הנפגעים ,הוא אישית מסתתר תחת "עובד "שמעל ופוטר אני אישית נפגעתי ממנו לפני 8 שנים לאחר שעברתי תאונה וחברת הביטוח התנערה ממנו,במשך 3 שנים הוא שיטה בי בתירוצי סרק שהכל יסודר עד שאיימתי עליו שאפנה למפקח על הביטוח אז שלח לי 2 מסמכים מזויפים ובביטוח יעצו לי לתבוע אותו ,כמובן שבתור חרדי שאינו פונה לערכאות נמנעתי אבל חשוב שידעו להתרחק מהנוכל