חדרה: עצומה רפורמית להקצות שטח לתפילה מעורבת ביום כיפור

יוסי צלניקר No Comments on חדרה: עצומה רפורמית להקצות שטח לתפילה מעורבת ביום כיפור

יו"ר שס בעיר חדרה בועז ביטון אמר בשיחה ל- אתר 'קול חי': "כרגע סיימתי התייעצות ארוכה עם כל חברי מועצת העיר הדתיים והחרדים, ואנו נשלב ידיים יחד במטרה למנוע את זה" • ומה חושב על כך ראש העי?

ark צילום: Miriam Alster/FLASH90
הקהילה החרדית בעיר החוף חדרה מעורבת כמרקחה. הבוקר פורסם כי בימים אלו חותמים עשרות תושבים על עצומה בקריאה לראש העיר להקצות מבנה לקבוצה רפורמית המבקשת לקיים תפילה מעורבת ביום הכיפורים הקרוב
22:20
09.07.20
צבי טסלר No Comments on התכנית הכלכלית: מענק לעצמאים ודמי אבטלה עד 2021

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הקהילה החרדית בעיר החוף חדרה מעורבת כמרקחה. הבוקר פורסם כי בימים אלו חותמים עשרות תושבים על עצומה בקריאה לראש העיר להקצות מבנה לקבוצה רפורמית המבקשת לקיים תפילה מעורבת ביום הכיפורים הקרוב.

לאתר 'קול חי' נודע כי למרות שבעיר אין תנועה רפורמית שפועלת באופן גלוי, אלא מדובר על קומץ שמנסה לאחד סביבו כמה שיותר תושבי העיר, ומצליחים לעשות זאת ולצערם של החרדים והדתיים תושבי העיר חדרה. אלא שהתנועה הרפורמית החליטה להצטרף לבקשה ודורשת מראש העיר להקצות מבנה לתפילה מעורבת כבר ביום כיפור הקרוב.

יו"ר שס בעיר חדרה בועז ביטון אמר בשיחה ל- אתר 'קול חי': "כרגע סיימתי התייעצות ארוכה עם כל חברי מועצת העיר הדתיים והחרדים, ואנו נשלב ידיים יחד במטרה למנוע את זה, אנחנו נפנה כבר במהלך היום לראש העיר ונודיע לו חד משמעית שאנו נלחם על כך בכל תוקף".

לשאלתנו מה מידת היחסים עם ראש העיר השיב ביטון "היחסים עם ראש העיר מצויינים, וישנו שיתו"פ מלא לאחרונה, אני בטוח שראש העיר לא ילך עם הקומץ הזה, שקם לו לאחרונה בעיר ומחפש להרע ולהפר את כל מה שקשור לעולם היהודי".0 תגובות