ח"כ כבל נחקר ומברך: טוב שהבדיקה נעשתה

איתי גדסי No Comments on ח"כ כבל נחקר ומברך: טוב שהבדיקה נעשתה

חבר הכנסת איתן כבל שנחקר בשבוע שעבר אמר כי "אני זוכה למנות גדושות של אהבה וסיפוק, ועלי לקבל גם את הרגעים הפחות נעימים בחיים אלה"

איתן כבל צילום: דוברות הכנסת
21:51
30.11.20
קלמן טלר No Comments on "מתנות משמים": החברה שהנעימה את הבידוד למאות משפחות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חבר הכנסת איתן כבל (המחנה הציוני) פרסם אתמול הודעה בה בין היתר בירך על הבדיקה שעבר כחלק מפרשת 2000 במוכרת בשמה "ביבי מוזס".

ח"כ כבל אמר: "בחרתי בשליחות ציבורית כדרך חיים. אני זוכה למנות גדושות של אהבה וסיפוק, ועלי לקבל גם את הרגעים הפחות נעימים בחיים אלה. אשמור על עולם ערכי גם כאשר הדברים נוגעים לי באופן אישי".

ח"כ כבל הוסיף: "אין לי ספק כי היועץ המשפטי לממשלה, הפרקליטות ומשטרת ישראל פועלים בהגינות ועושים עבודה חשובה, רצינית ונחושה. לא הסכמתי שגורמים פוליטיים יכתימו את עבודת רשויות האכיפה ולא אאפשר זאת כעת. אין לנו משטרה אחרת ואין לנו פרקליטות אחרת. אני מגבה אותם וסומך עליהם לחלוטין".

לדבריו: "אני מצהיר בביטחון מוחלט שתמיד פעלתי מתפיסת עולם ערכית. מעולם לא ביקשתי דבר ולא קיבלתי דבר מאיש בעבור פעילותי בחוק ישראל היום".

"הבדיקה הקצרה אותה עברתי אתמול (חמישי), טוב שנעשתה והיא איננה מטרידה אותי. אני בטוח באמת ולכן השבתי על כל שאלה של רשויות החוק בשקיפות מלאה וכך אעשה בכל עת שאדרש".0 תגובות