מתקפה על המדיניות: "הכסף הקטארי לא עוזר לאנשים בעזה"

קלמן טלר No Comments on מתקפה על המדיניות: "הכסף הקטארי לא עוזר לאנשים בעזה"

בפאנל שקיימה "אם תרצו" בבני ברק, אמר חבר הכנסת מתן כהנא: "עודף המוסריות הורגת אותנו; ראש הממשלה הבא צריך להיות בנימין נתניהו מישהו צריך להימין אותו"

15:55
13.07.20
צבי טסלר No Comments on 20,251 חולים פעילים; 160 במצב קשה: 51 מונשמים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

פאנל "פרויקט הניצחון" של "אם תרצו" התקיים לראשונה בבני ברק. ח"כ אלוף (מיל') עוזי דיין שהשתתף בדיון אמר: "מדינת ישראל מנצחת ובגדול. את זה אומרים שכנינו שמתבוננים במדינה יציבה ודמוקרטית, אשר הולכת ומתפתחת לנגד עיניהם וצועדת בצעדי ענק לעבר עצמאות אנרגטית, מהפכות משנות דרך ומציאות בתחום המים והטכנולוגיה וכן דמוגרפיה. בעניין החמאס – הוא אינו חלק מפתרון אלא הבעיה עצמה. כדי להלחם אפקטיבית בארגון טרור יש לאיים על עצם קיומו. קרי, לחסל את ההנהגה שלו. אבל, זה דורש כניסה ומבצע רחב בעזה והוא יגבה מחיר כבד. הליכוד כעת נוהג באחריות וכובד ראש".

חה"כ עידית סילמן (הימין המאוחד) אמרה בפאנל: "צריך להגדיר מהו ניצחון בעיננו. מדינת ישראל היא המקום הטוב ביותר לחיות בו, גם לערביי ישראל. להיות אור לגויים זה לא סתם. כאשר מדברים על ניצחון צריך לראות מה המטרה ואז לפרוט אותה. בעזה יושב ארגון טרור, השאלה איך אנחנו מתנהלים מולו. אנחנו רואים כל הזמן סבבי לחימה. בסוף, הכסף הקטארי לא עוזר לאנשים כדי להוציא אותם מהעוני ומהאבטלה או שהכסף הזה משתמשים בו לתשלום למשפחות מחבלים. כאשר מאפשרים לחמאס להרים ראש זה מגיע גם לשאר מדינת ישראל. מדינת ישראל צריכה לדאוג שהבנים שלנו חוזרים הביתה. החמאס חייב לדעת שהחזקת הבנים היא נטל ולא נכס".

אל"מ (מיל') מתן כהנא (הימין המאוחד) אמר: "כאדם יהודי אנחנו צריכים להיות הכי מוסריים בעולם. אנחנו לא יכולים להרוג סתם אנשים. אנחנו צריכים להיות הרבה יותר נחושים נגד חמאס. עודף המוסריות הורגת אותנו. ראש הממשלה הבא צריך להיות בנימין נתניהו מישהו צריך להימין אותו".

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" אמר: "שמחים לראות עוד חברי כנסת ואישי ציבור מבינים שרק אימוץ של גישת נצחון יכולה לשנות את המצב נגד החמאס. יש לזכור שהסכמים ברי קיימא אפשר לעשות רק עם אויבים מובסים. רק כשלא נותר בהם שביב של תקווה לחסל אותך. ואני שמח שהבאנו את דבר פרויקט חשוב זה גם לבני ברק. אויבי ישראל צריכים לדעת כי ידו הארוכה של צה"ל לא רק תשיג אותם אלא גם תחסל אותם".

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר בני ברק אמר כי: "דווקא בערב תשעה באב בו חרבה ירושלים, חשוב לזכור שהניצחון על הטרור הפלסטיני הרצחני הוא אינו עניין מפלגתי אלא כלל ישראלי, והמאבק בו חשוב לתושבי בני ברק כמו לתושבי אפרת ותל אביב. אני חייב לשבח את ראש הממשלה נתניהו שהצליח להדחיק את השיח על ויתורים והפקרת חבלי ארץ למרצחים, שיח שגרם לעידוד טרור. שמחתי לארח את תנועת אם תרצו בבני ברק עם הפרויקט החשוב שהם מובילים".

גרג רומן, מנכ"ל פורום המזרח התיכון סיכם ואמר כי: "מה שתוכלו לעשות ברגע שיודיעו שיוצאים למלחמה היא לעמוד מול הממשלה ולתת לה כתף לצאת ולנצח. אנחנו צריכים לתת תמיכה בניצחון עד הסוף. הערבים רק יודעים איך להפסיד בגלל זה יש כיום את מדינת ישראל".0 תגובות