גופשטיין בכנסת: "אני גזען? האם טיבי יסכים שבתו תתחתן עם יהודי?"

איתי גדסי 1 Comment on גופשטיין בכנסת: "אני גזען? האם טיבי יסכים שבתו תתחתן עם יהודי?"

מועמד מפלגת 'עוצמה יהודית' לכנסת בנצי גפשטיין יו"ר ארגון להב"ה למאבק בהתבוללות, נשא נאום בוועדת הבחירות, על רקע הדיונים בבקשת היועמ"ש לפסול את מועמדותו לכנסת, כל מה שאמרתי וכל מה שאני עושה מטרה אחת לנגד עיני – המלחמה בהתבוללות"

צילום: פלאש 90
10:27
25.09.20
אסתי פלד No Comments on גדולי הדור במכתב מיוחד: "היכול להתפלל באוויר הפתוח ראוי לעשות כך"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר ארגון להב"ה – הארגון למניעת התבוללות, ומועמד עוצמה יהודית לכנסת בנצי גופשטיין, נשא דברים לפני זמן קצר בועדת הבחירות המרכזית לכנסת במסגרת הדיונים המתקיימים בבקשות לפסול את מועמדי עוצמה יהודית, ביניהם גופשטיין עצמו.

גופשטיין פתח את דבריו ואמר: "כל מה שאמרתי וכל מה שאני עושה מטרה אחת לנגד עיני – המלחמה בהתבוללות. בחומר שהוטח נגדי מובאת הנוכחות שלי בכיכר ציון. מעולם לא הוגשה נגדי תלונה אחת על אלימות. בעניין הבית ספר הדו לשוני, ניסו להוציא הודאה מהנאשמים שאני שלחתי אותם. הם לא הסכימו לשקר. לפני שכל אדם נכנס ללהב"ה, אני קודם כל אומר לו: הפעילות בלהב"ה היא רק לפי חוק, ומתוך רצון להציל את בנות ישראל".

גופשטיין הוסיף סיפור מעבודתו: "יש בחור שאני ליוויתי אותו, בן לאמא יהודייה ואבא ערבי. כשהוא רצה להתגייס לצבא, לא אפשרו לו להתגייס בטענה שאבא שלו ערבי. זו לא גזענות? אף אחד לא היה מוכן לעזור לילד הזה, ואני זה שילוויתי אותו לאורך כל הדרך, ועד לחופה שלו".

גופשטיין חתם את דבריו: "האם אחמד טיבי יהיה מוכן שביתו תתחתן עם יהודי? הוא כבר אמר שלא. האם זו גזענות?!", סיים.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    חחחח…..אחלה תשובה..טיבי יתאבד אם ביתו רק תצא עם יהודי