שגרת מלחמה: שלוש רקטות שוגרו לעבר ישראל

קובי פינקלר 1 Comment on שגרת מלחמה: שלוש רקטות שוגרו לעבר ישראל

מחבלים שיגרו שלושה רקטות לעבר ישראל. שניים מהרקטות יורטו על ידי כיפת ברזל. בשדרות נערך באותה עת אירוע ענק בהשתתפות – 4,000 איש שנסו על נפשם לכל עבר. באירוע 7 בני אדם נפגעו באורח קל ו6 נפגעי חרדה

כיפת ברזל בפעולה. מתוך הארכיון צילום: פלאש 90
16:14
21.10.20
קלמן טלר No Comments on "דבריהם הם זכרונם": טקס "פרס הראשון לציון" במעמד גדולי ישראל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הערב (ראשון) מחבלים שיגרו שלוש רקטות לעבר ישראל. שניים יורטו על ידי מערכת כיפת ברזל ואחת נפלה בשטח פתוח. בזמן שיגור הטילים לעבר ישראל, התקיימה באותה עת הופעה לתושבי שדרות שם נכחו מעל 4,000 איש. אזעקות צבע האדום שנשמעו מכל עבר יחד עם היירוטים מעל שמי העירה גרמו לבהלה גדולה בקרב הציבור, שנס על נפשו תוך בלבול רב.

ממד"א נמסר: חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ל-7 בני אדם (כולם בעיר שדרות), בהם: אישה כבת 30 במצב קל, עם חבלות בגפיים, שנפלה בדרך למרחב המוגן, ו-6 נפגעי חרדה.

מדובר צה"ל נמסר: בהמשך לדיווח על אזעקות צבע אדום לפני מספר דקות, זוהו שלושה שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי כיפת ברזל יירטו שני שיגורים.

מעיריית שדרות נמסר: "אנחנו בסיומו של ערב קשה. נאלצנו להפסיק אירוע עם אלפי תושבים שרצו לתפוס מחסה בזמן ההופעה. אני קורא מכאן לראש הממשלה ולשרי הקבינט לבוא חשבון עם החמאס. לא ייתכן ששגרת חיינו תופר פעם אחר פעם ללא תגובה הולמת. רק מבצע צבאי רחב יחזיר את השקט והביטחון לשדרות ועוטף עזה".

השריפה שגרמה נפילת הרקטה בשטח פתוח. צילום מבצעי מד"א.

 1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    מעניין איזה זמר היה שם???