ח"כ מלכיאלי: "הפוטנציאל של ש"ס ענק שואפים לחזור ל-17 מנדטים"

אסתי פלד 3 Comment on ח"כ מלכיאלי: "הפוטנציאל של ש"ס ענק שואפים לחזור ל-17 מנדטים"

חברי הכנסת מיכאל מלכיאלי ויצחק פינדרוס בריאיון ל'מהדורה המרכזית התייחסו לתוצאות הבחירות המשמחות במפלגות החרדיות | מלכיאלי: "אנחנו רואים גידול במעלות ובשלומי ובבאר שבע, אלו לא חרדים" | האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יממה לאחר תוצאות הבחירות והניצחון בקרב המפלגות החרדיות בפרט בתנועת ש"ס, חברי הכנסת יצחק פינדרוס ומיכאל מלכיאלי בריאיון ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן. מלכיאלי התייחס להקמת הקואליציה עם הגדלת הכוח של ש"ס, "נתניהו רואה בנו חלק בלתי נפרד ממנו. אין ספק שאם הליכוד היה מביא 45 מנדטים כוחנו היה גדול יותר. אנחנו לא הולכים להתפשר על סוגיות דת ומדינה ולכן אין חיבור עם ליברמן ולפיד".

יצחק פינדרוס: "אנחנו נלך לגוש אחד כמו שראש הממשלה יזם ומוביל את העניין".

מיכאל מלכיאלי: "בחירות נוספות זה כרגע לא אופציה. אנחנו לא נשב בממשלה שהקווי יסוד שלה הם תחבורה ציבורית בשבת ונישואים אזרחיים. גנץ צריך לעזוב את הצהרות הבחירות".

יצחק פינדרוס: "הדבר הנכון עכשיו לעשות. הולך להיות דרך ארוכה וזמן ארוך והכל לא יהיה רלוונטי".

מיכאל מלכיאלי: "אנחנו רואים גידול במעלות ובשלומי ובבאר שבע, אלו לא חרדים. אני כאחד ממנהלי המטה, אני רואה עלייה של מאות אחוזים בקולות ואלו וודאי ציבור מזרחי עממי ולא חרדי. באלעד יש גידול גדול וגם בביתר יש גידול משמעותי. בשני הציבורים יש לנו עלייה גדולה מאוד".

עוד הוסיף מלכיאלי: "אנחנו אומרים שהפוטנציאל של ש"ס הוא גדול מאוד. אנחנו אוהבים את נתניהו והוא היחיד שיכול להנהיג את ישראל. היינו 17 מנדטים, והקהל הזה מתחבר לערכים של ש"ס והוא הא לידי ביטוי בשתי מערכות הבחירות האחרונות".3 תגובות

מיין תגובות
  1. 3

    אנחנו צריכים להבין משהו חשוב. עם כל האהבה והכבוד לנתניהו שס לעולם לא תוכל להגיע ל17 מנדטים כל עוד הוא בזירה. הראיה המכרעת היתה בבחירות הנוכחיות. שס עלתה על חשבון מצביעי ליכוד. כולם מבינים שה17 מנדטים הם לא חרדים, הם מצביעים מזרחיים ימינים מסורתיים. החבר'ה של ביבי. אז יש מצב ואני מעלה השערה פרועה אבל לא נראית לי משוללת היגיון, שאריה עשה את כל המהלך האחרון יד ביד עם ליברמן. רק ליברמן הוא זה שעשה את כל הרעש בחוץ כי זה מה שהבינו שיעלה לו את המנדטים. אריה חיבק את ביבי, כי זה מה שיעלה לו את המנדטים. אבל לכולם היה ברור שסיבוב שני לא יכל לעזור. הימין לא יכל להמציא עוד כמות כזו של מנדטים מהאויר. תחילת המהלך היה ברור שיש סיכוי שנתניהו הולך הביתה. לביבי זה רק יעשה טוב. ומקסימום לא ילך? לא נורא עדיין נשאר חברים… זוכרים את החברות האמיצה בין ליברמן לדרעי? אל תאמינו שהיא נעלמה. זה פשוט פוליטיקה….

  2. 2

    צודק. בבחירות הבאות נעבור את כל המפלגות

  3. 1

    רק עם תלכו עם נתניהו ולא אבוי לכם