מטח כבד לעבר הדרום והשפלה; גורם מדיני: "מצג שווא לקראת הפסקת אש"

קובי פינקלר No Comments on מטח כבד לעבר הדרום והשפלה; גורם מדיני: "מצג שווא לקראת הפסקת אש"

תמונת הישג לקראת הפסקת אש: הג'יאהד האיסלאמי שיגר מטח של 40 רקטות לעבר אשדוד ורחובות. בארגון הזהירו כי מדובר בהקדמה לקראת הפצצות עומק בישראל. צה"ל הותקיף את החמ"ל המשמש את חטיבת "חאן יונס" ומטרות נוספות. גורם מדיני: "שקט יענה בשקט"

23:02
23.09.20
אליהו גרין No Comments on טוקר מפתיע: "אחרי עשור שאני משמש כחזן, השנה אתפלל בבית"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ירי הטילים נמשך כל העת לעבר יישובי הדרום. לפני זמן קצר, מטח כבד של 40 רקטות שוגר לעבר הדרום והשפלה, הערים בהם הושמעה אזעקה היה באשדוד, רחובות וגן יבנה. ובעשרות יישובים נוספים. מערכת כיפת ברזל יירטה חלק מהטילים. לא דווח לעת עתה, על נפגעים או נזק.

גורם מדיני התייחס לשיגורי המטחים ואמר: הג'יהאד האיסלמי רוצה הפסקת אש ולכן מנסה ליצור מצג שווא של הישגים. הדרישות של הג'יהאד מוכיחות שהפעולה הישראלית הצליחה. צה"ל סיכל כ-20 מחבלים ופגע משמעותית ביכולות הג'יהאד. שקט יענה בשקט והמעשים בשטח הם שיקבעו. ידה של ישראל תגיע למי שמנסה לפגוע בה.

לפני זמן קצר, תקפו מטוסי קרב וכלי טיס של צה"ל מספר יעדי טרור של ארגון הטרור גא"פ ברצועת עזה. בין יעדי הטרור הותקפו חמ"ל המשמש את חטיבת "חאן יונס" של ארגון הטרור, ממנו מתבצעת פעילות בשגרה ובחירום וכן מתחם צבאי של ארגון הטרור בחאן יונס שבדרום הרצועה.

כמו כן, כלי שיט של צה"ל תקף מתחם צבאי לאימונים של הכוח הימי של הגא"פ המשמש גם כמחסן אמצעי לחימה.

WhatsApp Image 2019-11-13 at 23.21.12

מצה"ל נמסר כי, "צה"ל רואה בחומרה רבה את מתקפת הרקטות לעבר ישראל, נמצא במוכנות גבוהה וימשיך לפעול ככל שיידרש נגד ניסיונות לפגיעה באזרחי ישראל".

בג'יהאד מסרו: הצעד הבא יהיה יותר חמור ואנטנסיבי… רק עכשיו התחלנו להגיב לתוקפנות.

 0 תגובות