באיראן עונים לבנט: "נגיב באופן מוחץ לכל פעילות נגדנו בסוריה"

שלמה ריזל No Comments on באיראן עונים לבנט: "נגיב באופן מוחץ לכל פעילות נגדנו בסוריה"

דובר משרד החוץ האיראני אמר כי ארצו תגיב באופן נחרץ לכל פעילות נגדה בסוריה. אמש העביר שר הביטחון מסר לאיראן: "כל עוד אתם ממשיכים לנסות לבנות שם בסיסי טרור, אנחנו רק נגביר את הפגיעה בכם"

Iran's President Hassan Rouhani addresses the 72nd session of United Nations General Assembly at the UN headquarters, in New York, USA .Photo by Amir Levy/Flash90 *** Local Caption *** ??? ????? ???? ????? ?????? ???? ??? ???? צילום: פלאש 90
14:27
21.09.20
עפר גדנקן No Comments on הגאון ר' זילברשטיין בראש הקו הפתוח של מכבי לקראת יוה"כ

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

המלחמה על סוריה: דובר משרד החוץ האיראני, עבאס מוסאווי, אמר היום (רביעי) בתגובה לדברי שר הביטחון נפתלי בנט, כי ארצו תגיב "באופן נחרץ" לכל תקיפה ישראלית נגד האינטרסים בסוריה.

עוד הוסיף מסאווי, כי "איראן תגיב באופן מוחץ שיגרום לחרטה לכל סוג של תוקפנות או פעולה טיפשית מצד המשטר הזה כלפי האינטרסים שלנו בסוריה ובאזור" איים.

שר הביטחון נפתלי בנט העביר אמש מסר לראשי השלטון באיראן: "אין לכם מה לחפש בסוריה. וכל עוד אתם ממשיכים לנסות לבנות שם בסיסי טרור, אנחנו רק נגביר את הפגיעה בכם".

עוד אמר בנט: "חיסול סולימאני הוא אירוע מעצב שהשפיע משמעותית על הגזרה" אמר שר הביטחון והוסיף, "אבל אל לאויב האיראני לטעות – אנחנו ממשיכים, ונמשיך למנוע נוכחות איראנית על גבולנו הצפוני. אנחנו פועלים כל העת וגובים מחירים עד שנשיג את היעד הסופי: סילוק איראן מסוריה".0 תגובות