7 עצורים לאחר שהתפללו בציבור גדול בניגוד להוראות

בנצי לייזרוביץ 4 Comment on 7 עצורים לאחר שהתפללו בציבור גדול בניגוד להוראות

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: משטרת ישראל עיכבה לחקירה 7 מתפללים המשתייכים לפלג הירושלמי לאחר שהתפללו הבוקר בבית כנסת בעיר מודיעין עלית נדרשו מספר פעמיים לפנות את בית הכנסת וסרבו להתפזר

סכנת נפשות | המתפללים במודיעין עילית צילום: דוברות המשטרה
14:22
13.08.20
דוד קליגר No Comments on צפו בתיעוד: ענקי הרגש שלמה כהן ואברימי רוט במופע מיוחד

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במסגרת פעילות האכיפה של משטרת ישראל לסיוע למשרד הבריאות בבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל, הבחינו הבוקר השוטרים בתפילה המתקיימת בתוך בית כנסת בעיר מודיעין עלית, שבמקום שהו כ-30 מתפללים.

השוטרים כרזו מספר פעמיים והורו למתפללים להתפזר, אך אלו המשיכו בתפילתם והתעלמו מקריאות השוטרים. כוח שוטרים נוסף שהוזעק למקום עיכב לחקירה 7 מתפללים שסירבו להתפנות ופיזר את השאר.

ממשטרת ישראל נמסר כי "משטרת ישראל פועלת בכוחות מתוגברים לאכיפת ההגבלות ופרוסה ברחבי העיר לבלימת התפשטות המגיפה. המגזר החרדי ברובו המוחלט שומר ומקפיד על הוראות משרד הבריאות, לצערנו ישנן שאינם נשמעים להוראות שנועדו להציל חיים לכן אם ההידברות לא משכנעת, האכיפה תהיה נחושה ופחות סובלנית. נשמעים להנחיות – מצילים חיים".4 תגובות

מיין תגובות
 1. 3

  הפלג הירושלמי מצאו דרך אחרת להעצר, כנראה שהם אוהבים מאוד את כותלי הכלא

 2. 2

  למה עצרו רק שבע שיעצרו את כולם הם אנשים מפרי חוק ומפרי דת חולי נפש רק שכל העיר תדבק בקורונה
  ויהיו מאות הרוגים אאאאז הם ירגעו

  1. גם בימים טרופים מעין אלו אש השנאה מככבת בריכוזיים החרדים הרבה יותר מהקורונה, בני ברקים, תפתחו עיניים ותראו מה קורה ברחובות ושם ניתן לעצור לא 7 אלא 700. וכמו כן ברשתות המזון הגדולות, קטסטרופה של קורונה, ולא לדבר על מודיעין עילית. אז בואו נירגע.
   ברור שחייבים מאד לשמור בכל תוקף על הכללים המצילים חיים, אבל דווקא בימים כאלה נניף את דגל האהבת חינם.