השר דרעי: "להקים ממשלה ולראות את רודפי הדת באופוזיציה – זה נס"

אסתי פלד 2 Comment on השר דרעי: "להקים ממשלה ולראות את רודפי הדת באופוזיציה – זה נס"

שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי בריאיון מיוחד ל'מהדורה המרכזית' התייחס להישג של הקמת ממשלה לאחר 3 מערכות בחירות, "אין בעל הנס מכיר בניסו". על פתיחת בתי הכנסת: "אושר מתווה בתי הכנסת ללא הגבלה כלל. יהיה כיסא אחד ריק וכיסא אחד מלא"

0:31
10.08.20
שלמה ריזל No Comments on שר הפנים הלבנוני התפטר; בית הכנסת העתיק ביירות נהרס בפיצוץ

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר ש"ס שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל התראיין הערב (ראשון) ל'מהדורה המרכזית' מבניין הכנסת בהגשת אבי מימרן והתייחס לשרידות הממשלה ה-35: "הממשלה תהיה יציבה, זה נס בס"ד שהגענו לרגע הזה. מי שיודע מה התנהל מאחורי הקלעים זה נס.
לראות את רודפי הדת באופוזיציה, זה חלק מהיום הזה".

על המינוי המפתיע של הרב אביטן לשר הדתות: "מהר מאוד כולם יבינו איזו הברקה זו להביא למשרד הדתות את הרב יעקב אביטן".

על צירוף ימינה לקואליציה: "עשיתי למען ימינה צעד אדיר של ויתור על שר שלישי. הבטחתי לרב יצחק כהן שיהיה שר במשרד האוצר. שנתניהו ביקש ממני בכל דרך לוותר בשביל ימינה, ויתרתי. אטיאס היה לידי וראה את הלחץ שהופעל עלינו".

על פתיחת בתי הכנסת: "היום אושר מתווה של פתיחת בתי כנסת בכל הארץ. ללא הגבלה בכל בית כנסת העיקר שיהיה כסא אחד ריק כבא אחד מלא. הישיבות יכולות ללמוד באותה מתכונת של בתי כנסת וכוללים, הבעייה הגדולה היא הפנימיות".2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    לזה הוא קורא נס? יורק בבוז בפניהם של מאות אלפי ישראלים משרתים בצהל, בשירות לאומי וקורעים תחת נטל המיסים בישראל כדי שחרדים יקבעו בחוק את הפטור מגיוס ויגדילו תקציבים וקצבאות עח ציבור שלם שקורס תחת הנטל.
    יש לי חדשות בשבילך אדון דרעי, הצלחת להפוך כעס לשנאה ושנאה לתיעוב, בהצלחה עם הנס שלך.

  2. 1

    אחד הדברים החשובים להכניס הבג"ץ למקום הראןי לה…נמאס ההיתרערבות שלה במיוחד בביטחון שגורם להלחלשות של צה"ל ובנושאים אזרחים כמו מניעת היזרת זרים למדינתם בציוחד אלה שבאו בצורה ביתלי חוקית ( ודוקה אלה שממונים לחוק מפירים אותה בצורה בוטה בתירוץ של הומניות כלפי זרים חולא כלפי אזרכיה)