בשורה לתושבים: מחלף רמת בית שמש נפתח לתנועה

צבי טסלר 2 Comment on בשורה לתושבים: מחלף רמת בית שמש נפתח לתנועה

בשורה לתושבי בית שמש והסביבה: מחלף רמת בית שמש נפתח הבוקר לתנועה. השרה מירי רגב: "הפכנו כביש אדום שגבה קורבנות רבים, לעורק תחבורה שוקק חיים. המחלף החדש מאפשר את איכלוסן של שכונות חדשות שיספקו פתרונות דיור ותעסוקה לאלפי משפחות, ומקרב את הפריפריה לירושלים ולגוש דן"

כביש 38
16:27
08.03.21
ארי טננבוים No Comments on נמואל: החתונה שהתקיימה במטבח

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הבוקר (יום ראשון) נפתח לתנועה מחלף רמת בית שמש החדש, הממוקם על כביש 38 המשודרג. עם פתיחתו של המחלף, הושלם שלב חשוב נוסף עבור מאות אלפי משתמשי הדרך, המתגוררים ברמת בית שמש והבאים בשעריה.

בהקמת המחלף והרחבת הכביש הושקעו על ידי משרד התחבורה יותר מ-420 מיליון שקלים. זאת, כחלק מהשקעה כוללת של המשרד בשדרוג כביש 38, הנאמדת ביותר מ-1.2 מיליארד שקלים,

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב ציינה כי מחלף רמת בית שמש, הנפתח היום לתנועה, הוא שלב נוסף במהפכת התשתיות אותה מוביל משרד התחבורה – מהפכה החורגת בהרבה מתחום התחבורה בלבד. "הפכנו כביש אדום שגבה קורבנות רבים, לעורק תחבורה שוקק חיים שמביא תנופת פיתוח אדירה לאזור המדהים הזה. המחלף החדש מאפשר את איכלוסן של שכונות חדשות שיספקו פתרונות דיור לאלפי משפחות, מחבר את אזור התעשיה שייצר מקומות עבודה חדשים, ומקרב את הפריפריה לירושלים ולגוש דן", הוסיפה השרה רגב.

בסוף השנה הבאה יוכפל כביש 38 במקטע נוסף, מרמת בית שמש בדרום ועד גבעת שרת שבצפון. בהמשך ישודרג קטע נוסף, מצרעה ועד גבעת שרת, שישלים את המיזם הענק של שדרוג כביש 38, הכולל הכפלה של הכביש משער הגיא ועד רמת בית שמש, הקמת מפרדה קשיחה, 6 מחלפים, 3 גשרי הולכי רגל, 2 הפרדות מפלסיות מעל הרכבת, גשר אקולוגי, שבילי אופניים ותאורה מתקדמת לכל אורכו של הכביש.

מנכ"ל חברת נתיבי ישראל ניסים פרץ :"זהו יום חג לתושבי האזור ולנו כחברה הלאומית לתשתיות תחבורה, תודתי והערכתי לאנשי מקצוע הנפלאים שלנו, המשקיעים לילות כימים בציונות הלכה למעשה – בבניית הארץ".2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    לגמרי שידרוג.. תודה איזה כיף

  2. 1

    השם הפרטי של ראש העיר מיותר מאד בכתבה.
    בלוך זה מספיק.