גנץ לשרים: יש להעביר מידית הגדלת הקנסות; להוריד את הרף להטלת סגר

איתי גדסי No Comments on גנץ לשרים: יש להעביר מידית הגדלת הקנסות; להוריד את הרף להטלת סגר

בשיחה עם שרי כחול לבן מקפריסין, הורה שר הביטחון לקראת כינוס קבינט הקורונה לעלות את חוק הגדלת הקנסות למרות התנגדות המפלגות החרדיות. גנץ הורה להתנגד להטלת סגר לילי

שר הביטחון בני גנץ צילום: פלאש 90
12:30
05.03.21
שלמה ריזל No Comments on ‏צרפת: מחבל חמוש בסכין ניסה לתקוף קונים במאפייה כשרה במארסיי – ונוטרל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר הביטחון בני גנץ הורה היום (חמישי) לשרי כחול לבן החברים בקבינט הקורונה, לקראת כינוסו, כי בקבינט יש להעביר מיידית את העלאת הקנסות למרות התנגדות הנחרצת של המפלגות החרדיות. בנוסף להוריד את הרף הקובע את הטלת הסגר בערים אדומות, ויחד עם זאת לפעול לפתיחת החינוך והמסחר במרכזים הפתוחים בערים הירוקות.

יש לציין כי שר הביטחון עורך היום ביקור ביטחוני חשוב בקפריסין,  גנץ המקיים בשעות אלו מפגשים עם שרי ההגנה של קפריסין ויוון.

יו"ר כחול לבן  שוחח עם שרי המפלגה החברים בקבינט הקורונה לפני ישיבת הקבינט. והורה על תמיכה בצעדים חריפים במשבר הקורונה, ביניהם, הורדת סף הכניסה של יישובים אדומים לסגר, ביישובים שיוטל עליהם סגר משרד הביטחון ופיקוד העורף יעמדו לרשותם.

בנוסף, קידום מיידי של העלאת הקנסות כפי שסוכם בישיבות הקבינט. פתיחה של אזורי המסחר הפתוחים ביישובים הירוקים. גנץ תומך בהרחבת פתיחת בתי הספר והורה לקדם את פתיחת כיתות ה'-ו' ביישובים הירוקים.

בניגוד לעמדת ראה"מ שנבחנבת בימין אלו, השר גנץ ושרי המפלגה החליטו כי בעת הזו, אין טעם בהטלת סגר לילי וכי יתנגדו לכך.0 תגובות