צפו: עורכי הדין של נתניהו הגישו בקשה לביטול כתב האישום

ישראל רובין 1 Comment on צפו: עורכי הדין של נתניהו הגישו בקשה לביטול כתב האישום

סנגוריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו הגישו לבית המשפט בקשה לביטול כתב האישום שהוגש כנגדו: "במדינה מתוקנת על רשויות האכיפה להקפיד על עקרונות של צדק והגינות"

12:30
05.03.21
שלמה ריזל No Comments on ‏צרפת: מחבל חמוש בסכין ניסה לתקוף קונים במאפייה כשרה במארסיי – ונוטרל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

פרקליטי ראש הממשלה עורכי הדין בועז בן צור ועמית חדד הגישו היום (ראשון) לבית המשפט נבקשה לביטול כתב האישום שהוגש כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

לאחר הגשת הבקשה, אמרו בן צור וחדד: "היום הוגשה לבית המשפט בקשה לביטול כתב האישום. הבקשה מפרטת שורה ארוכה של כשלים ופגמים חמורים במהלך הליך החקירה בעניינו של ראש הממשלה. מדובר במהלכי חקירה פסולים בתכלית, בהדלפות אינסופיות – מאות במספר של חומרי חקירה, בניגוד לדין, ועריכת משפט פומבי בתקשורת לפני תחילת המשפט".

"הגשנו מסמך מפורט שכולל עשרות דוגמאות לפעולות חקירה פסולות, איום על עדים, שימוש בחייהם האישיים כדי לחקור אותם, השתקת עדים, אכיפה בררנית, התעלמות מראיות מזכות, ופעולות חריגות נוספות. מדובר באירוע חסר תקדים. במקום לחקור עבירה – חקרו אדם והמציאו עבירה", כך לדבריהם.

"מעשים חמורים אלה אינם מקובלים באף מקרה, על אחת כמה וכמה כלפי ראש ממשלה. במדינה מתוקנת על רשויות האכיפה להקפיד על עקרונות של צדק והגינות גם במהלך חקירה. לטעמנו, ההצטברות הכוללת של הפגמים החמורים צריכה להוליך למסקנה של ביטול כתב האישום", אמרו.1 תגובות

מיין תגובות