מחריד: צלב קרס רוסס על בית כנסת בבני ברק בעיצומה של שבת קודש

בנצי לייזרוביץ 1 Comment on מחריד: צלב קרס רוסס על בית כנסת בבני ברק בעיצומה של שבת קודש

מתפללי בית הכנסת השוכן ברחוב הרב קוק בואכה רמת גן, חולל בעיצומו של שבת קודש, כאשר אלמונים ריססו צלב קרס על דלת בית הכנסת המרכזית והשליכו פרטים מבזים נוספים. ח"כ אשר: "פרי ביאושים של הסתה מתמשכת ונטולת רסן נגד כל דבר שריח של יהדות וחרדים נודף ממנו"

המראה המזעזע על פתח בית הכנסת צילום: ליכוד בני ברק

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ההסתה החמורה נגד הציבור החרדי: מתפללי בית הכנסת השוכן ברחוב הרב קוק הגיעו הבוקר (שבת) לתפילת שחרית ונחרדו לגלות צלבי קרס מרוססים על דלתות בית הכנסת.

בנוסף, הושלכו בכניסה לבית הכנסת תמונות המאשימות את הציבור החרדי במעשים קשים ופריטים מבזים נוספים. דבר שיכול להסביר את זהות מחללי בית הכנסת בשבת קודש.

חשוב להבהיר כי קהילת "ישראל הצעיר" בבני ברק היא קהילה ותיקה המרכיבה דתיים לאומיים וחרדים כאחד ובראשה עומד סא"ל במילואים הרב אשר לנדא.

מהמשטרה נמסר: המשטּרה פתחה בערב בחקירה, עם קבלת תלונה במוצ"ש בדבר חשד לריסוס צלבי קרס על קירות של שני בתי כנסת בעיר בני ברק.

בתוך כך, חוקרי המשטרה אוספים כעת ממצאים בזירה, פורנזיים ותיעודיים, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הנסיבות וחשיפת מבצעי העבירה.

ח"כ יעקב אשר אמר בתגובה לחילול בית הכנסת: "ההשתוללות הבריונית וריסוס צלבי הקרס בבית כנסת השבת בבני ברק הוא פרי ביאושים של הסתה מתמשכת ונטולת רסן נגד כל דבר שריח של יהדות וחרדים נודף ממנו. מקווה שאצליח להעביר בהקדם את תיקון חוק הגזענות כדי שהמסיתים יבואו על עונשם ותיווצר הרתעה אפקטיבית".

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד בעיריית בני ברק, מסר בתגובה לאירוע הקשה: "אנחנו רואים בחומרה רבה את האירוע. ריסוס של צלבי קרס על בית כנסת הציוני בעיר מזכיר ימים אפלים מאוד בהיסטוריה של העם היהודי ואסור בשום אופן לעבור לסדר היום במקרה כזה. אני מצפה ממשטרת ישראל לטיפול מהיר ונחוש כדי שהאחראים לאירוע יתפסו במהרה ויטופלו במלוא חומרת הדין".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    נורא ואיום!! פרוגרום כזה בארץ הקדש. מה עוד??????????????