פיגוע דריסה בקלנדיה: לוחם מג"ב נפצע באורח בינוני

בנצי לייזרוביץ No Comments on פיגוע דריסה בקלנדיה: לוחם מג"ב נפצע באורח בינוני

במהלך פעילות של לוחמי מג"ב לפינוי מבנים בלתי חוקיים בקלנדיה, הגיח מחבל על רכב שנסע במהירות ודרס חייל מג"ב, המחבל ניסה להימלט ונתקע בקיר. המחבל נלכד ע"י לוחמי מג"ב והועבר לשב"כ. מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן: "עלינו להמשיך ולפעול בנחישות"

צילום: דוברות משטרת ישראל
14:46
24.01.22
נתי קאליש No Comments on נחשף: ספר קבלה מעשית מפי רבי יואל בעל שם

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

 

הלילה (חמישי) בסמוך לשעה 1:00, במהלך פעילות של לוחמי מג"ב לפינוי מבנים בלתי חוקיים באזור כיכר המושבעים בקלנדיה, הגיע מחבל בתוך רכב שנסע במהירות ודרס לוחם מג"ב במקום. בתגובה לוחמי משמר הגבול ביצעו ירי חי לכיוון הרכב שניסה להימלט ונעצר לאחר שפגע בקיר.

הלוחמים עצרו את המחבל, בן 22 תושב קלקיליה ולאחר תחקור ראשוני הוא הועבר לחקירה של שירות הביטחון הכללי. כתוצאה מהפיגוע, נפצע לוחם מג״ב באורח בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי שערי צדק.

חובשת בכירה במד"א, יפית בן שמשון ופאראמדיק מד"א אביאל דיין, סיפרו על הפיגוע: "חברנו לכוח משטרה במחסום, הם הובילו אותנו למקום הארוע בסמוך, ראינו צעיר כבן 20 על הכביש, חבריו העניקו לו טיפול וחבשו אותו, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובבטן, הענקנו לו טיפול רפואי מהיר בשטח ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב".

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן הערכת מצב בסמוך לזירת פיגוע הדריסה.

בסיום הערכת המצב, אמר מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן למפקדים: "הפיגוע הזה מהווה תזכורת נוספת לאיומים הקיימים בכל פעילות מבצעית ובכל תא שטח שבו אנו פועלים. הדריכות המבצעית והתגובה המהירה והנחושה שלנו, היא המפתח לנטרל כל איום באופן מיידי ולמנוע פגיעה בחיי אדם".

עוד הוסיף, "גם במקרה הזה, התגובה המהירה והפריסה המבצעית של הלוחמים בשטח מנעה פגיעה בלוחמים נוספים והובילה לסיום מהיר של האירוע ולנטרול המחבל. עלינו להמשיך לפעול בנחישות מול כל ניסיון לפגוע בכוחותינו או בחייהם של אזרחי ישראל".

סגן מפקד משמר הגבול, תת-ניצב בריק יצחק אמר ללוחמים: "פעלתם כפי שמצופה ממכם. מיד שזיהיתם כי מדובר בפיגוע דריסה הגבתם בצורה מקצועית, נחושה תוך חתירה למגע שהביאה בסופו של דבר לעצירת הרכב ולתפיסתו של המחבל".

 

 0 תגובות