משרד הבריאות: מיליוני ילדים התחסנו ואין תופעות לוואי משמעותיות

צבי טסלר No Comments on משרד הבריאות: מיליוני ילדים התחסנו ואין תופעות לוואי משמעותיות

במשרד הבריאות מגישים להורים נתונים מהעולם על תופעות לוואי מחיסוני הילדים נגד קורונה, על רקע שיעורי התחסנות נמוכים בישראל

חיסון צילום: פלאש 90
14:57
22.05.22
שמחה סינגר No Comments on שיר לזכרו של שרגי: יוסף גשטטנר הלחין וביצע את 'חנני' | צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

על רקע שיעורי התחסנות נמוכים בקרב ילדים מאז החל מבצע החיסונים, משרד הבריאות יוצא היום (שלישי) בקריאה להורים להביא את הילדים לחיסון נגד הקורונה, במיוחד על רקע גילוי הזן החדש "אומיקרון" ומביא את הנתונים מהעולם על חיסון הילדים.

בהודעת המשרד נכתב, "ילדי העולם מתחסנים נגד קורונה, בארה"ב לבדה כבר התחסנו נגד קורונה מעל 4,000,000 ילדים! כ-50,000 ילדים התחסנו בישראל מאז תחילת מבצע החיסונים".

במשרד הבריאות מראים כי באירופה התחלואה יורדת בגלל החיסון לילדים, "גם בקנדה אוסטריה דנמרק איסלנד וגרמניה החליטו: מחסנים ומגנים על הילדים. הנתונים מהשטח מדגימים את מה שידוע והובהר על ידי ארגוני הבריאות המובילים בעולם: לחיסון אין תופעות לוואי משמעותיות, הם בטוחים ויעילים גם לילדים – ומגנים על בריאותם ועל שגרת החיים שלהם".

בסיום ההודעה נכתב, "קורונה לצערנו עלולה להיות מחלה קשה שמובילה לסיבוכים גם בילדים. הצטרפו למיליוני הורים ברחבי העולם שהחליטו לחסן ולהגן על ילדיהם. ביחד נמנע את הגל הבא".0 תגובות