הרצוג ימריא לביקור ניחומים באיחוד האמירויות: "אבידה גדולה"

איתי גדסי No Comments on הרצוג ימריא לביקור ניחומים באיחוד האמירויות: "אבידה גדולה"

נשיא המדינה ימריא לאיחוד האמירויות להביע תנחומים בפני נשיא האמירויות הנכנס והעם האמירותי על מות נשיא איחוד האמירויות. "במציאות גלובלית של מלחמות, אינטרסים וסכסוכים – לחברות יש ערך גדול מאוד, והיא נמדדת גם, אולי במיוחד, ברגעים של צער וכאב"

צילום: חיים צח/ לע"מ
20:03
27.06.22
אסתי פלד No Comments on העימות בין גפני למיקי זוהר והסכנה הגדולה לחרדים | האזינו לפרשנים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

נשיא המדינה יצחק הרצוג, ימריא בעוד זמן קצר לאיחוד האמירויות, להביע תנחומים בפני נשיא האמירויות הנכנס, שייח' מוחמד בן זאיד, משפחתו והעם האמירותי, על מות נשיא איחוד האמירויות ושליט אבו דאבי, שייח׳ ח׳ליפה בן זאיד.

לטיסת הנשיא יצטרפו בשם הממשלה השר לשיתוף פעולה אזורי, עיסאווי פריג' ושר התקשורת, יועז הנדל.

בביקורו, שיארך מספר שעות ולצד מנהיגים נוספים, יפגוש נשיא המדינה את נשיא האמירויות הנכנס, שייח' מוחמד בן זאיד, ויביע את תנחומיו בשם מדינת ישראל, על מות אחיו, שייח׳ ח׳ליפה בן זאיד, נשיא האמירויות.

טרם המראתו אמר הנשיא: ״אני יוצא לכמה שעות לאיחוד האמירויות הערביות כדי לנחם בשם מדינת ישראל את חברי, הנשיא הנכנס של האמירויות השיח׳ מוחמד בן זאיד, את משפחתו ואת העם האמירותי כולו – על מותו של שייח׳ ח׳ליפה בן זאיד, שהיה נשיא העם שנים רבות.

צילום וידאו: איתי בית און, סאונד: ניר שרף

"במסגרת הביקור אברך כאמור את הנשיא הנכנס של האמירויות ושליט אבו דאבי, השיח' מוחמד בן זאיד ידידי, על מינויו.

"במציאות גלובלית של מלחמות, אינטרסים וסכסוכים – לחברות יש ערך גדול מאוד, והיא נמדדת גם, אולי במיוחד, ברגעים של צער וכאב.

"השותפות בין מדינותינו היא נכס עבורנו ועבור האיזור כולו, והיא נבנתה ונבנית על ידי מנהיגים אמיצים ופורצי דרך, שהשייח' המנוח היה אחד מהם.

"מותו של השייח' ח'ליפה הוא אבידה גדולה לעמו, ואני מאמין ומקווה שמורשתו – מורשת של שלום, מורשת של ידידות בין העמים באזור, מורשת של קידמה ושגשוג תביא לפריחה והמשך פיתוח קדמה ושלום במזרח התיכון".0 תגובות