ח"כ מיכאל ביטון נעל את ועדת הכלכלה והודיע: לא אצביע עם הקואליציה

אבי רבינא No Comments on ח"כ מיכאל ביטון נעל את ועדת הכלכלה והודיע: לא אצביע עם הקואליציה

ח"כ מיכאל ביטון הודיע בוועדת הכלכלה: "אני מתכוון לא להצביע עם הקואליציה למעט הצבעות אי אמון, אולי בהמשך גם את זה לא. זה לא פוליטי. לא אצביע עם הקואליציה במליאה, בהמשך אולי גם אצביע נגד חוקים"

מיכאל ביטון צילום: פלאש 90
20:52
27.06.22
אסתי פלד No Comments on אייכלר: "ה'חיידרים' של בעלזא יקבלו אותו תקצוב בלי לשנות את התכנים"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

משבר נוסף בקואליציה: יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ מיכאל ביטון, נעל לפני זמן קצר את ישיבת הוועדה בנושא רפורמת תעריפי התחבורה הציבורית, בשל ההתעלמות מטענותיו בעניין הרפורמות בתחבורה ובחקלאות.

"החל מהיום כל דיוני ועדת הכלכלה וועדות המשנה מבוטלים ואני לא אצביע עם הקואליציה, למעט בהצבעות אי אמון. שלא יהפכו את זה לפוליטי. אל תפגעו בחקלאים בצפון ובחלשים בתח"צ ותקבלו אותי שותף", אמר ביטון. "עד אז לא אצביע במליאה, אולי בהמשך אף אצביע נגד".

עוד הוסיף: "אם יש מנהיגות בישראל, ראש ממשלה וראש ממשלה חליפי, ניתן למנוע פגיעה. גם שינוי של 70-80 אחוז אקבל, או שתדחו את הרפורמה ובצעו אותה בהסכמה איתנו.

"לגבי החקלאות – לעצור הכל עד להסכמה עם החקלאים, כולל התקנה שנדונה בוועדת החינוך. מה שכואב לי זה הפגיעה בעניים. מחלנו על כבודנו. יגידו עכשיו שזה פוליטי וזו רדיפה אישית, אבל בסוף באופקים, בבית שאן, בטבריה, מצפה רמון, קריית שמונה, שדרות – מחיר התחבורה הציבורית עלה ב-130%. שום דבר לא התייקר ככה. ואתם רוצים להסתיר את זה מעיני הציבור? חשבתם שזה יעבור בשקט? לא במשמרת שלנו".0 תגובות