אורן חזן: "יכלתם להתעורר היום עם ח"כ שבוי במרכז רמאללה"

איתי גדסי No Comments on אורן חזן: "יכלתם להתעורר היום עם ח"כ שבוי במרכז רמאללה"
23:00
02.07.22
אבי יעקב 4 Comment on "המלחינים": נערכים למנצח בפרק רבע גמר מותח | צפו והצביעו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

האם תושבי יו"ש סובלים מחוסר קליטה סלולרית? ח"כ מוטי יוגב, יו"ר ועדת המשנה לעניינים ביטחוניים ואזרחיים ביו"ש – חוץ וביטחון, פתח הבוקר דיון בנושא הפערים בקליטה הסלולרית ביו"ש בביקורת כלפי המנהל האזרחי והחברות הסלולריות.

בתחילת דבריו אמר יוגב כי "ספרתי בעצמי – 3 שנים פה בועדה אנחנו יושבים פה ונראה לי שהשתייה טעימה לכם וכיף לכם לחזור. רק לפני שנה וחצי תאונה קשה בואדי חרמייה והיכולת להזעיק כוחות הצלה התעכבה בגלל חוסר הקליטה. לשכת הרמטכ"ל כבר שלחה לנו רשימה של 40 פערים ביהודה ושומרון, ובאותה ישיבה ביולי 14 שעשינו מתברר שיש יועצים משפטיים במנהל שלא מאפשרים את התקדמות התכנית".

"הגיע הזמן להתחיל לעבוד", הטיח יוגב,  והוסיף כי "אנחנו כבר בישיבה ה-8 אדון דודו כהן, רמ"ט תקשורת – אני אשמח לשמוע שכן מתקדמים דברים. גם לי טעים לשתות פה בועדה, אבל לא באנו להשתעמם הגיע הזמן לעבוד".

גם ח"כ מיקי זהר לא חסך בביקורת ואיים כי כמרכז הקואליציה בועדת הכספים יעכב תקציבים שמבקשים אנשי המנהל האזרחי עד שתתחיל להתבצע התכנית.

מי שגנב את ההצגה בדיון הוא ח"כ אורן חזן אמר בדיון: שאיים כי "אם לא יתקדמו דברים אתחיל לעשות לחברות הסלולריות שיימינג בטוויטר עד שדברים יזוזו".

בנוסף סיפר חזן כי אתמול בדרך לביתו שבאריאל מכיוון שלא הייתה לו קליטה, נאלץ לנסוע עם גרר פלסטיני, "יכלתם להתעורר היום בבוקר עם חבר כנסת שבוי במרכז רמאללה".0 תגובות