שיא בכמות הטוקבקים האנטישמים בבחירות לנשיאות ארה"ב

יוסי אשר No Comments on שיא בכמות הטוקבקים האנטישמים בבחירות לנשיאות ארה"ב
23:00
02.07.22
אבי יעקב No Comments on "המלחינים": נערכים למנצח בפרק רבע גמר מותח | צפו והצביעו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הישורת האחרונה: במהלך קמפיין הבחירות בארה"ב כמות הטוקבקים האנטישמים עלתה ב- 20% והפכה לקיצונית ואלימה יותר, כך עולה מניטור טוקבקים של הסטארטאפ הישראלי Spot.IM המפעיל את מערכת הטוקבקים של אלפי אתרי חדשות מהגדולים בארה"ב.

מרבית התגובות האנטישמיות מופיעות באתרי חדשות שמתגייסים לתמיכה חד צדדית באחד המועמדים, נציגים מהמחנה הנגדי מטקבקים בהם במטרה לאזן את הכתבות המגמתיות ומנסים להשפיע על דעת הגולשים על ידי חיבור ליהודים והשמצתם.

הטוקבקים מאשימים את היהודים בשליטה בתקשורת, עיוות שלה וגניבת דעת הקהל. הפעלת המועמד לנשיאות כבובה על חוטים וקנייתו בכספי תרומות. טענות שהיהודים רוצים לשלוט בעולם או לזכות לצידוד אמריקאי על השלכות הסכסוך הישראלי-פלסטיני ועוד.

עליה בגילוי האנטישמיות היא חלק מעלייה כללית של יותר מ-250% בתגובות פוגעניות, אלימות וגזעניות בהשוואה לזמנים בהם לא מתנהלת מערכת בחירות.

לדברי נדב שובל, מנכ"ל Spot.IM: "מערכת הטוקבקים שלנו מותקנות באלפי אתרי חדשות בניהם הגדולים בארה"ב כ- AOL, HuffingtonPost, Time Inc ועוד. אנו עוקבים וחוסמים טוקבקיסטים שמבצעים פעילות מגמתית ואינטנסיבית מטעם אחד המועמדים לנשיאות מאחר וטוקבקים נועדו לתת מקום לתוכן אותנטי ואמיתי של גולש הבוחר להגיב עליה בטבעיות ולהשתלב בשיח."

 0 תגובות