לפיד תוקף ומותקף: "אירוע משונה"

איתי גדסי 3 Comment on לפיד תוקף ומותקף: "אירוע משונה"
18:29
27.06.22
צבי טסלר No Comments on משרד הבריאות יכיר בבדיקות קורונה עצמיות שיפוקחו מרחוק

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר יש עתיד וחבר מפלגת "כחול לבן", יאיר לפיד תוקף ברשת החברתית את מפלגתו של אהוד ברק. "אז אהוד ברק, מס' 1 במפלגה שאין לה שם, אומר שביבי אסון וצריך להפיל אותו ומצרף את אלדד יניב. מס' 2 יאיר גולן אומר שביבי מנהיג אחראי ואפשר לשבת איתו, מס' 4 קובי ריכטר אומר שלא צריך בכלל לגייס חרדים, מס' 5 יא יא פינק הוא בכלל איש של שלי יחימוביץ'. הולך ונבנה פה אירוע משונה".

בין המגיבים לדבריו היה דוברו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יונתן אוריך, שכתב: "בנאדם אתה עומד בראש רשימה שיש לה רוטציה, הכלאה בין שלוש מפלגות ו-4 ראשים שחותרים כל אחד לכיוון אחר. מספר 1 שלכם אמר שמספר 4 הוא חמור ומספר 3 חושב שאתה נטל. אלדד יניב נראה קונבנציונלי לגמרי לידכם".

אוריך

אוריך

בנוסף, יאיא פינק, איש מפלגת העבודה שערק למפלגתו של ברק והוזכר בדבריו של לפיד, הגיב ללפיד וכתב: "אתם שוב חוזרים על הטעות בבחירות האחרונות של לתקוף את הגוש? לכו תביאו עם האוזר והנדל אנשי הסיפוח קולות מהימין. ככה מנצחים בחירות", כתב והוסיף: "ודרך אגב השם הוא יאיא בלי רווח ואני לא איש של אף אחד".

פינק וברק

פינק וברק3 תגובות

מיין תגובות
  1. 3

    לפיד בלחץ הוא מבין שברק בחיבור עם מרץ והעבודה עומדים לנגוס בהם כמניין מנדטים לפחות.
    וכן ליברמן. ליברמן השתמש בכל הכלים שהיו לו על ההתחלה עכשיו הוא סתם ממחזר הוא לא יוכל לשרוד מעל אחוז החסימה עד הסוף. סופו להעלם ככל הנראה ובעז"ה כמובן. אז כשיש לחץ משתוללים ותוקפים. אבל העם חכם יותר מהם.