סטארטאפ ישראלי מאפשר לשוהים בבידוד לתקשר עם משפחותיהם

ישראל רובין 1 Comment on סטארטאפ ישראלי מאפשר לשוהים בבידוד לתקשר עם משפחותיהם

סטארטאפ ישראלי מאפשר לישראלים מספינת 'הדיימונד פרינס' השוהים בבידוד בתל השומר – לתקשר עם בני משפחותיהם ולקבל טיפול נפשי קריטי לו זקוקים בזמן הבידוד המתמשך

23:00
02.07.22
אבי יעקב 4 Comment on "המלחינים": נערכים למנצח בפרק רבע גמר מותח | צפו והצביעו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

סטרטאפ ישראלי 'יוניפר קר' (Uniper Care), פיתח מערכת תקשורת המשמשת את הישראלים הנמצאים בבידוד מחשש להידבקות בנגיף הקורונה במרכז הרפואי 'שיבא' בתל השומר.

האשפוז בבידוד, הלחץ מפני הימצאות הנגיף וחוסר הוודאות, מצריכים ליווי של טיפול נפשי לשוהים בבידוד. המערכת של 'יוניפר' מבוססת על תקשורת בוידאו חי, הקלה לתפעול גם ללא צורך בהדרכה מקדימה, כך צוותי טיפול יכולים להעניק טיפול נפשי מרוחק. במערכת מועבר גם טיפול קבוצתי בוידאו מפוצל, המאפשר למאושפזים להיחשף זה לזה כדי שלא ירגישו בודדים.

בנוסף, משפחות המאושפזים יכולות לתקשר איתם בקלות, בממשק המותאם גם לדורות מבוגרים שאינם מנוסים בתפעול טכנולוגיות וידאו. במערכת הוזנו תכנים המסייעים להעביר את תקופת הבידוד, כמו שיעורי כושר והתעמלות המעודדים פעילות פיזית.

הטכנולוגיה של יוניפר מבוססת על חיבור מסכי טלוויזיה לסטרימר, מצלמת רשת ובנוסף לשלט המשמש גם כרמקול מתנהלת התקשורת. המערכת מאפשרת לבצע התכתבות, שיחות וידיאו חי אישיות או קבוצתיות, וסנכרון עם חשבון הווטסאפ לקבלת תמונות וסרטונים דרך הטלוויזיה.1 תגובות

מיין תגובות