מתחדשים בבין הזמנים עם מקרר חדש של Sauter

אבי יעקב No Comments on מתחדשים בבין הזמנים עם מקרר חדש של Sauter

אלפי משפחות חרדיות חוות את הימים הנפלאים בהם כולם עוד בבית: ארוחות משפחתיות הופכות לחוויה, כמו גם טיולים ואטרקציות | נשים חכמות, עורכות היום את החישובים של מחר ואם כבר מתכננים להתחדש במקרר לקראת החגים אתם צריכים מקרר מקפיא תחתון דגם SVR370 של Sauter

צילום: תוצאות אפקטיביות
23:00
02.07.22
אבי יעקב No Comments on "המלחינים": נערכים למנצח בפרק רבע גמר מותח | צפו והצביעו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

תקופת בין הזמנים מסתיימת, אך החופשה ממשיכה. אלפי משפחות חרדיות חוות את הימים הנפלאים בהם כולם עוד בבית. ארוחות משפחתיות הופכות לחוויה, כמו גם טיולים ואטרקציות. נשים חכמות, עורכות היום את החישובים של מחר ואם כבר מתכננים להתחדש במקרר לקראת החגים, אין כמו בין הזמנים כדי לממש את ההחלטה הנכונה. בבתים רבים שומרים מקום למקרר שני, משום שאחד על פי רוב פשוט לא מספיק. לכן אתם צריכים מקרר מקפיא תחתון דגם SVR370 של Sauter. מקרר מקפיא איכותי של המותג המוכר והידוע, מאסטר של אלפי נשים ואף גברים, במטבח.

 

אין ספק כי מוצרי Sauter לוקחים אתכם לרמה גבוהה יותר של צרכנות נבונה ומאפשרים לכם ליהנות מהמוצר החשמלי שרכשתם. המקרר האיכותי שמגיע במראה חיצוני יפהפה בעל חיפוי מבריק בצבעי נירוסטה או שחור, מגיע גם כ-  Side by Side או בקיצור SBS מה שאומר שאתם מרוויחים יתרון מדהים של נפח גדול יותר גם למקרר וגם למקפיא. אין מדובר רק במקרר יפה, אלא במוצר בעל תכונות מקצועיות שתוכלו ליהנות מהן לאורך זמן. בעל מצב חיסכון באנרגיה, מדפים הניתנים לכוונון, מדף ייעודי לבקבוקי שתיה, מגש קוביות קרח, מגש ביצים, תאורה פנימית בתא הקירור, מקפיא תחתון זכוכית שחורה בעל ידיות ארגונומיות, אפשרות פתיחת דלת לשני הכיוונים, בעל רגליות מיוחדות לשמירה על איזון וייצוב המקרר.

 

נכון שברגעים אלו של סוף החופש, לא כולם חושבים על תקופת החגים, אך היא קרובה יותר מאשר בדמיון. ממש בעוד רגע קל כולנו נדהר לשם במהירות. אז אם תכננתם לרכוש מקרר חדש, אל תתפשרו. תנו למאסטר לעשות עבורכם את העבודה, תוכלו ליהנות בראש שקט ולא תצטרכו לחפש כל הזמן מקום לעוד דברים שחייבים להיכנס למקרר.

נהנים מחופשת בין הזמנים, מגיעים רגועים לחגים – כי יש לכם מקפיא מקרר של Sauter!0 תגובות