המטפל הרגשי מארח את נגן הקלרינט • צפו

נתי קאליש No Comments on המטפל הרגשי מארח את נגן הקלרינט • צפו

לאור הצלחה הגדולה בשיר "זה לא מנשה" מגיש המטפל הרגשי מרדכי רוט יחד עם דוד קליגר סינגל-קליפ נוסף "השם אוהב אותך" | במילים פשוטות ובמספר שפות הוא מאיר בזרקור את אחת הנקודות החשובות שעלינו לזכור בחיים ש"ה' אוהב אותנו" בכל מקום ובכל זמן | צפו

1:14
19.05.22
אבי יעקב No Comments on תיעוד: שמחת ל"ג בעומר ברחבי מירון | כל מוקדי השמחה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בשיאה של תקופת לא פשוטה ומאוד מבלבלת מגיש המטפל הרגשי מרדכי רוט סינגל-קליפ נוסף "השם אוהב אותך", בו במילים פשוטות ובשלל שפות הוא מאיר בזרקור את אחת הנקודות החשובות שעלינו לזכור בחיים ש"ה' אוהב אותנו" בכל מקום ובכל זמן.

לאור הצלחה הגדולה בשיר "זה לא מנשה" צירף גם הפעם רוט את נגן הקלרינט דוד קליגר שקישט ועטף את המילים הפשוטות הללו בצלילים, קולות והמון לב. יהודי יקר, "השם אוהב אותך". בוא תראה ותתחזק.

לחן, מילים ושירה: מרדכי רוט. נגן אורח: דוד קליגר. עיבוד, צילום וקולות: ראובן חיון. מילים בהשראת הזוהר הקדוש שכותב: אמר רבי יהודה, אילו היו יודעים בני האדם את גודל האהבה שאוהב הקדוש ברוך הוא לישראל – היו שואגים ככפירים לרדוף אחריו. ה' אוהב אותך, בכל מקום שבו תלך השם אותך מאוד אוהב. אייבישטער האט דיר ליב, ווי דו גייסט, ווי דו שטייסט, ער האט דיר ליב זייער שטארק. Hashem love's you, Every where you will be hashem love's you very much.

 

 0 תגובות