דובר המשטרה: "מי שאין לו כרטיס – שלא ינסה להגיע"

אייל ראובן 1 Comment on דובר המשטרה: "מי שאין לו כרטיס – שלא ינסה להגיע"

דובר המשטרה, נצ"מ אלי לוי ב"מהדורת הבוקר": "הר מירון נפתח הבוקר למתפללים. אני קורא למי שאין לו כרטיס – שלא ינסה להגיע להר. יש לנו אמצעים טכנולוגיים לאמוד בכל רגע נתון את מספר האנשים בשטח. הנחנו את השוטרים להיות אדיבים, עם אפס סבלנות למפירי סדר"

9:03
05.07.22
אייל ראובן No Comments on אלי כהן: "מניסיון העבר, קשה להגדיר את שקד כימין"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

דובר המשטרה, ניצב משנה אלי לוי שוחח עם בצלאל קאהן ודוד חכם במהדורת הבוקר (רביעי) על הילולת הרשב"י שתחל הערב. "משטרת ישראל, בדגש על המחוז הצפוני ואגף התנועה אחרי היערכות ארוכה של שבועות וחודשים – ההר נפתח הבוקר למבקרים. אני קורא לכל מי שאין לו כרטיס שלא יגיע. השנה בהנחיית הפרויקטור ההר פתוח ל-4 שעות רק למחזיקי כרטיס. אנחנו צריכים שיתוף פעולה של הציבור", אמר לוי.

דובר המשטרה הבהיר כי "כל נושא הכניסה באחריות הפרויקטור, יש המון סדרנים על ההר והם אחראים לכך". ביחס לאומדן הקהל הוסיף: "יש לנו את האמצעים הטכנולוגיים לאמוד את מספר האנשים בשטח ההילולא, ברגע שקבוצה יוצאת, נכנסת קבוצה אחרת. אנחנו כרגע מאמצים את כל ההסברה של המשטרה וכל הגופים כדי לפנות לציבור – אם נכנסתם, אנא צאו אחרי 4 שעות כדי לאפשר לכולם להיות בציון ולהתפלל".

לוי הבהיר: "השוטרים שלנו אדיבים מאוד לציבור, אך אנחנו באפס סובלנות לפורעי החוק ומפירי הסדר. נמנע את ההגעה מכל אדם שמגיע להפר את הסדר. לא ניתן לכמה עשרות קיצוניים להפריע למאות האלפים האחרים. נתפלל שהיום הזה יעבור באפס תקלות".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    הבננו אותכם אתם רוצים הר ריק!!!!
    את תדאגו רבי שמעון יתבע מכם את שלו!!!