גלנט: "אשכנזי העביר חומרים סודיים לעיתונאים כדי לזכות באהדתם"

איתי גדסי No Comments on גלנט: "אשכנזי העביר חומרים סודיים לעיתונאים כדי לזכות באהדתם"

השר יואב גלנט תוקף בחריפות את חברי הנהגת כחול לבן, חבריו לשעבר משירותו הצבאי הבכיר ואומר כי "בני גנץ בעת כהונתו כרמטכ"ל, עלים דו"ח סודי ענק, של המשטרה הצבאית החוקרת שהוגש לו ע"י הפצ"ר"

צילום: משה ביטון
0:06
12.08.20
יעקב הרשלר No Comments on ספר תורה לע"נ שר הדתות ר' דוד אזולאי ז"ל יכנס להיכל הישיבה בעכו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השר יואב גלנט תקף היום (שלישי) בחריפות את התנהלותו של הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי חבר הנהגת 'כחול לבן' בכנס ירושלים של קבוצת "בשבע": "אשכנזי הפיץ מסמך מזויף בצה"ל ומחוץ לו, עקב אחרי שר הביטחון ואחרי אלופים בצה"ל, הפעיל את ראש המלמ"ב לעקוב אחרי שר הביטחון והעביר חומר סודי ביותר".

גלנט הוסיף: "כולל על מבצעים שטרם קרו, לגורמים בלתי מוסמכים, כולל עיתונאים, על מנת לזכות באהדתם", האשים גלנט והוסיף, "כחול לבן מנסה להשכיח את ההתנהגות העבריינית של אשכנזי ומקורביו. מדובר פה על דברים מסוכנים ומושחתים אשר חיוני שיחשפו בפני הציבור מיידית".

השר גלנט האשים את יו"ר כחול לבן בני גנץ בהעלמת דו"ח צבאי: "במסגרת תפקידו של בני גנץ כרמטכ"ל, הונח על שולחנו דו"ח מצ"ח ע"י הפצ"ר – דו"ח של 1200 עמודים" סיפר גלנט והוסיף, "בדו"ח מופיעים דברים חמורים ביותר, לחלקם התייחסתי. בני גנץ העלים את הדו"ח הזה" אמר גלנט וקרא לגנץ, "חשוף את מה שהוגש אליך ע"י הצבא ושתף את הציבור בידוע לך".

לדברי גלנט, "כאשר הציבור יתוודע למה שאשכנזי עשה תהיה פה רעידת אדמה, ואמהות ישאלו את עצמן "האם זה הרמטכ"ל אשר בידיו הפקדנו את גורל בנינו ?".

 0 תגובות