האבא פונה בדמעות: "עשו מעשה טוב כדי שהבן יזכה להכיר את אמו"

איתי גדסי No Comments on האבא פונה בדמעות: "עשו מעשה טוב כדי שהבן יזכה להכיר את אמו"

בעוד היולדת החרדית נאבקת על חייה ב"בלינסון", בעלה והרופאים עדכנו את הציבור על מצב האם, וקראו לציבור להקפיד על ההנחיות, "הגל הזה אלים ואגרסיבי מאוד". בעלה של היולדת, אלי פנה לציבור בדמעות וביקש לעשות מעשה טוב לרפואת רעייתו והרך הנולד, "שיכיר את אמא שלו" | צפו

15:40
13.04.21
ארי טננבוים No Comments on חינם לכל דורש: המקרר החברתי המיוחד

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אלי בעלה של רחל היולדת שמאושפזת במצב קשה מאוד בביה"ח בלינסון לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה וכעת הרופאים נאבקים על חייה, פנה היום (ראשון) לציבור בבקשה להתפלל על רעייתו להחלמה המהירה. את אלי לווי רופאי ביה"ח, ד"ר איליה קגן מנהל טיפול נמרץ קורונה בבילינסון ופרופ' ארנון ויזניצר מנהל בי"ח לנשים בבילינסון.

בתחילה הבהירו הרופאים כי מיכוון שהקורונה הוא "נגיף עקשן ואנחנו לא יכולים לצפות מראש איך הוא יתפתח בגוף של האדם, במקרה של הקורונה אי אפשר לדעת מה יהיה מחר ההחלמה היא מתישה וארוכה. אבל אנחנו מאוד אופטימיים, כעת שהתינוק בחוץ יש לנו יותר יכולות טיפוליות לאישה ונקווה שזה יציל את היולדת".

הגל הנוכחי הוא מאוד אלים ומאוד אגרסיבי וקבוצת הגיל שבעיקר הם נדבקים כעת זה הצעירים.

אלי בעלה של היולדת רחל אמר בתחילת דבריו, "אשתי בגיל 33 ללא מחלות רקע, והתקשרו אליי ואמרו לי שמצבה מידרדר, אני עזבתי הכל ורצתי לביה"ח. ואז ביקשו להקדים את הלידה. השעות היו לא פשוטות", מתאר אלי את הדרמה, "התחושות קשות, שעות לא קלות עוברות עלינו, יש לי בבית 5 ילדים ועוד בן חדש כאן בטיפול נמרץ. אני פונה לכל מי ששומע אותי תעשו מה שטוב שהבן שלי יכיר את אמא שלו. תוותרו אחד לשני תעשו מעשה טוב לרפואתם".

הציבור נקרא להעתיר בתפילה ובתחנונים עבור היולדת רחל נעמי בת אסתר  והרך הנולד.0 תגובות