מזכיר הממשלה לשעבר: "בחירות שלישיות יהיו טובות לנתניהו"

אסתי פלד 1 Comment on מזכיר הממשלה לשעבר: "בחירות שלישיות יהיו טובות לנתניהו"

מזכיר הממשלה לשעבר עובד יחזקאל מנתח את המהלכים הצפוים בפוליטיקה בשעות הקרובות. לדבריו, "אם גנץ ונתניהו יכנסו לחדר אחד יכולה לקום ממשלה. אם גנץ יפרוש מיש עתיד הוא לא יוכל לדרוש רוטציה שווה כפי שהוא מגיע עם יאיר לפיד"

18:24
12.08.20
קובי פינקלר No Comments on האקרים המופעלים ע"י מדינה זרה, ניסו לחדור לרשתות של חברות ביטחוניות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מזכיר הממשלה לשעבר עובד יחזקאל התראיין הערב (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן על המו"מ בין הליכוד לכחול לבן, "אם גנץ ונתניהו נכנסים לחדר לבד הם מקימים ממשלה על בסיס רוטציוני למרות כתב האישום שייתן לנתניהו שנתיים של שקט כראש ממשלה. בכחול לבן עשו טעות שהם הלכו על קמפיין רק לא ביבי".

עוד הוסיף יחזקאל, "יש אפשרות נוספת שכל מה שקורה כרגע זה התחלת הקמפיין של מערכת הבחירות השלישית, כבר כחול לבן מנסים להפיל על הליכוד את האשמה על בחירות נוספות. יש רק שחקן אחד במערכת הפוליטית שמזיז הכל זה בנימין נתניהו שיוזם ועושה מהלכים בניגוד לכחול לבן שלא עושה הרבה. כנראה שנתניהו גם חושב שכדאי לו ללכת למערכת בחירות שלישית עם כתב אישום שהימין יהיה יותר מאוחד הפעם".

על המפסיד והמנצח אומר יחזקאל, "בחירות נוספות הן טובות לנתניהו, רעות לגנץ. אם גנץ חובר לנתניהו הוא חייב להביא הישג כלשהו כמו נבצרות, או הסכמה על פרישה של נתניהו בהתאם להתקדמות המשפט שלו".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    זהו דימיון מוחלט ש'הפעם' זה יצליח.
    כי בסיבוב השני כבר אמרו כך ו'הוכח' ש'הפסיד'.

    בכל אופן זה מחזק את האליבי (למי שעדיין צריך) שביבי הוא זה שמעוניין בבחירות נוספות.
    ולצרכיו האישיים בלבד!