מעכשיו גם לילדים גדולים: מוצר חדש מסדרת טיפטיפות

עפר גדנקן No Comments on מעכשיו גם לילדים גדולים: מוצר חדש מסדרת טיפטיפות

חברת כצט משיקה: "נובימול" לילד הגדול
התכשיר החדש יכיל את אותו תרחיף מרוכז ומוכר בבקבוק בנפח גדול יותר ומזרק ייעודי המותאם לילדים מגיל 3 ומעלה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

עם בוא החורף, עולה גם שכיחותן של מחלות החורף בקרב ילדים ועימן תופעות החום והכאבים וכמובן השימוש בתכשירים לטיפול בתופעות אלה. בישראל, מוערך שוק התכשירים להורדת חום לילדים בכ- 3 מיליון יחידות בשנה (2019) והוא כולל מגוון תכשירים נוזליים, עם חומרים פעילים שונים, המוכרים ביניהם – פראצטמול (דוגמת נובימול/אקמולי) ואיבופרופן (דוגמת נורופן/אייבו).

טיפטיפות נובימול, של חברת התרופות "כצט", הוא התכשיר המוביל בקטגוריה בקרב הורים לתינוקות ופעוטות עד גיל 3, לאור היתרון שבריכוז התכשיר. כך, נובימול, מרוכז פי שניים ביחס לתכשירים אחרים בקטגוריה ומאפשר מתן "מחצית" הכמות ביחס למתחרים – מה שבדרך כלל משפר את ההיענות לטיפול בקרב הקטנטנים ומקל על מתן התרופה. התכשיר מותר לשימוש מגיל לידה ומכיל 15 מ"ל.

בכדי לאפשר להורים להמשיך ליהנות מיתרון הכמות הקטנה של נובימול גם כשהילדים מעט יותר גדולים, החליטה חברת כצט על הרחבת המותג והשקת המוצר החדש –                     טיפטיפות נובימול לילד הגדול.

נפח הבקבוק של נובימול לילד הגדול (50 מ"ל) הותאם במיוחד לילדים בגילאי 3-9, על מנת להספיק בצורה אופטימלית למספר ימי המחלה הממוצע בגילאים אלה. כמו כן, אריזת התכשיר מכילה מזרק גדול יותר בנפח של 5 מ"ל, המותאם לילדים ממשקל 8 ק"ג ועד 33 ק"ג.

המזרק המצורף כולל גם חידוש בלעדי – שנתות בעלות סימון כפול המאפשרות לזהות בקלות את נפח התרחיף הנדרש גם לפי משקל הילד , לנוחות ההורים. שאיבת התרחיף נעשית דרך פקק פטנט המקל על השימוש, מאפשר שאיבה הגיינית של התרחיף ומונע בזבוז התכשיר.

איילת ברגילובסקי, מנהלת תחום ילדים בכצט: " יתרון הכמות הקטנה של נובימול הפך אותו למוביל קטגוריה בטיפול בחום בגילאים הצעירים. במהלך השנים קיבלנו אינספור פניות של הורים מרוצים שבקשו להמשיך ולהשתמש בנובימול גם עם ילדיהם שגדלו, אולם המזרק הקטן לא תאם את המינון ההולך וגדל של התרופה.  מתוך התובנה הזו נולד הרעיון להשיק את טיפטיפות נובימול לילד הגדול. כך, גם הילדים הגדולים יוכלו ליהנות מהיתרון של קבלת תרופה במנה קטנה ואנחנו נוכל ללוות אותם מרגע הלידה ועד לגיל 9 לרפואה שלמה".

טיפטיפות נובימול לילד הגדול מוגש ממש כמו טיפטיפות נובימול המקורי בטעם תות וללא סוכר. באישור הרבנות הראשית ובהשגחת הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.

"נובימול" לילד הגדול אינו מחייב מרשם רופא, להשיג בבתי המרקחת. מחיר לצרכן 59.90 ₪.0 תגובות