נמצאה גופתה של הנעדרת בת הארבע בשריפה בירושלים

בנצי לייזרוביץ 1 Comment on נמצאה גופתה של הנעדרת בת הארבע בשריפה בירושלים

לאחר מאמצים רבים של כלל הכוחות שפעלו בשטח נמצאה גופתה של הילדה הנעדרת בת הארבע. הודעה נמסרה למשפחתה. איש 'הצלה' סיפר: "מלאכת החילוץ היתה מורכבת וקשה"

19:33
07.07.22
אסתי פלד No Comments on העיתונאית מירי קרימולובסקי: "יש מועמדת יהודייה פוטנציאלית"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השריפה בשכונת הבוכרים בירושלים: לאחר מאמצים רבים של כלל הכוחות שפעלו בשטח נמצאה גופתה של הילדה הנעדרת בת הארבע. הודעה נמסרה למשפחתה.

צילומים: תיעוד מבצעי כב"ה, הערשי פרלמוטר – תיעוד מבצעי כבאות והצלה מחוז ירושלים

תת טפסר אייל כהן, מפקד מחוז ירושלים בפועל אשר פיקד על האירוע: "מעט אחרי השעה 16:30 נתקבל דיווח במרכז השליטה המחוזי על שריפת מבנה ברחוב תלמודי בשכונת גאולה בירושלים. כבר בשלבים הראשונים של האירוע דיווחנו על ארבעה ילדים נעדרים. שלושה מהם נמצאו בריאים ושלמים מחוץ למבנה הבוער. לצערנו הבת הרביעית נמצאה ללא רוח חיים. כוחות הכיבוי וההצלה פעלו בזירה מורכבת ומסוכנת. מחקירה ראשונית עולה ששמונת ילדי המשפחה שהו בדירה תחת השגחת הסבתא שנפגעה גם היא באירוע".

מוטי רייכמן, חבר יחידת האופנועים ב'צוות הצלה' סיפר: "הגעתי לאירוע תוך כדי קבלת הדיווח הראשוני במוקד מד"א, עם הגעתי הבנתי כי מדובר באירוע מורכב של שריפה פעילה עם לכודים. הזעקתי כוחות נוספים שסייעו במאמצי החילוץ של ילדים ומבוגרים שהיו לכודים. מלאכת החילוץ היתה מורכבת וקשה, ודרשה מסירות נפש של ממש, אודות לתקרת הגג שכמעט וקרסה עלינו ובתנאים קשים מאוד של אש שמשתוללת".

כזכור, מוקדם יותר היום פרצה שריפה גדולה בבניין מגורים בשכונת הבוכרים בירושלים. כוחות כיבוי והצלה רבים פעלו בשריפה שהחלה בקומה רביעית בבניין והתפשטה לקומות העליונות. כלל הדיירים בבניין פונו ובהמשך קרס גג המבנה ונגרם נזק רב למקום.

משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

נציב כבאות והצלה רב טפסר אייל כספי בזירת האירוע1 תגובות

מיין תגובות