שלושה אורגנים – במה אחת: צפו ב"במה הטכנולוגית" של נתנאלי

ארי טננבוים 1 Comment on שלושה אורגנים – במה אחת: צפו ב"במה הטכנולוגית" של נתנאלי

"שלושה אורגנים – במה אחת" הינה סדרת מופעים אשר יצרה מהפך בתעשיית המוזיקה | עדי נתנאלי מי שעומד וניצב בחזית מהפכת עולם המקצבים, יוצר צלילים מיוחדים במופע מרהיב | צפו

15:00
24.09.21
אתר קול חי No Comments on שלמה כהן בשמחת חג עם המלחין ר' חיים בנט • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

עדי נתנאלי מי שעומד וניצב בחזית מהפכת עולם המקצבים הסאונדים והדגימות של הקלידים. לא מפסיק להפתיע, לחדש, ולהנגיש את התחום לקהלים רחבים ככל הניתן. רק לא-מכבר השיק וידאו-קליפ בשיתוף פעולה של גדולי הזמר ובהם ישי ריבו וליפא שמעלצר, וכבר משיק את הדבר הבא.

"שלושה אורגנים – במה אחת". סדרת מופעים אשר יצרו מהפך בתעשיית המוזיקה והפכו זה מכבר למוקד חדשנות וחשיפת טכנולוגיות מתקדמות בתחום הקלידים והמוזיקה הממוחשבת.

בקליפ שיוצא כעת מתוך המופע במופע "שלושה אורגנים – במה אחת 2", מוצגת ומודגמת טכנולוגיית כלי נשיפה אלקטרוני אשר מחובר בצורה ממחושבת למאגר דגימות סאונד משובחות מבית סינטי מיוזיק: וכן גיטרה המחוברת באמצעות חיישן מיוחד לאפליקציה, ממנה מופקים צלילי סינטי על ידי נגינת הגיטריסט.

לקטע זה גויסו טובי המוזיקאים, המבצעים יחד את "השבעתי" המיתולוגי, ואת ניגון ההורה המוכר. במקצבים חדשניים, לצד הסאונדים הטובים ביותר ממאגר הסאונדים בפיתוחו של עדי נתנאלי – "סינטי מיוזיק".1 תגובות

מיין תגובות