ח"כ ארבל: "ההנחיות העגומות של הממשלה, הובילו לרצח של לוחם מג"ב"

מהדורת הבוקר No Comments on ח"כ ארבל: "ההנחיות העגומות של הממשלה, הובילו לרצח של לוחם מג"ב"

ח"כ משה ארבל בשיחה עם 'קול חי': "מתווה הסליחות בכותל הוא שערוריה בגלל הצורך של הממשלה להתרפס בפני המוסלמים בהר הבית. זה לא תקין משפטית. פניתי לגורמי משפט שאמרו לי שזה בשלב הזה 'מתווה רעיוני' ולא 'תקנות מחייבות'. כשזה יגיע לכנסת, נעצור את זה"

משה ארבל צילום: פלאש 90
19:48
22.01.22
אבי יעקב 1 Comment on ליל שבת; וונדליזם ברחובות בני ברק: "הפיתרון העירוני לא מספק"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ משה ארבל הביע את כאבו על מותו של לוחם משמר הגבול, בראל חדריה שמואלי ותקף את התנהלות הממשלה שגרמה לאירוע: "עצוב מאוד שממשלת ישראל מקבלת החלטות ביטחוניות עגומות, בשים לב לשיקולים פוליטיים צרים לצורך הישרדות פוליטית. דבר חמור מאין כמותו. אין לי ספק שניתנו הנחיות 'להכיל' את האירוע הזה, אלו ההנחיות שגרמו בסופו של דבר לרציחתו של הלוחם. אסור להכיל אירוע, אם יש התפרעות אנחנו יודעים איך להגיב ועלינו לעשות זאת".

בשיחה עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר, ממשיך ארבל: "עלינו להגיב בצורה שלא תשאיר ספק לאויבינו שאנחנו נחושים להגן על מדינת ישראל ועל אזרחי ישראל. האירוע הזה הוא המשך של רפיסות פוליטית של ממשלת ישראל בפני תומכי הטרור מרע"מ ולצערי הרב זו התוצאה".

ח"כ ארבל התייחס למגבלות שהטילה הממשלה על תפילה בכותל, כאשר מנגד הר הבית לא הוגבל ואמר: "מדובר בשערורייה שאין כדוגמתה, הצורך של הממשלה להתרפס בפני המוסלמים שמתפללים בהר הבית הוא בלתי נסבל, הרצון הזה לייצר איזה שהוא מדרג נורמטיבי שונה בין הר הבית והכותל הוא לא מתקבל מבחינה הגיונית. כשזה יגיע לכנסת, נעצור את זה".0 תגובות